Відділ
продажів:
Оксана Демус
(067) 673 94 98
sales@ventura.com.ua Ventura viber |    

Як вибрати обладнання для птахофабрик?

На сьогоднішній день куряче м’ясо є одним з найпопулярніших продуктів харчування в Україні. Окрім цього, великі підприємства також часто експортують продукцію закордон, тому галузь можна вважати дуже привабливою. Для успішної роботи птахофабрики – важливе значення має якісне та ергономічне обладнання.

Обладнання для птахофабрики можна умовно розділити на наступні групи:

Велику роль грає надійність та якість обладнання. Саме тому варто вибирати обладнання від перевірених виробників. По цій же причині варто віддати перевагу новому обладнанню, а не б/в. В наш час технології дозволяють практично повністю автоматизувати роботу пташника. Автоматизація роботи птахофабрики має багато переваг, найбільшою з яких є зменшення кількості людської праці, що знижує собівартість утримання птиці.

Зазвичай, рішення про вибір комплекту обладнання для птахофабрики приймає кваліфікований спеціаліст підприємства – технолог або головний інженер. Вартість комплекту обладнання залежить від його комплектації. Для якісного підбору комплекту обладнання, яке буде приносити максимальний прибуток та матиме тривалий термін експлуатації, напишіть нам на email. Наші кваліфіковані працівники з радістю допоможуть Вам у виборі обладнання для птахофабрики, яке задовільнить Ваші виробничі потреби.Переглянути більше фото…

Ваше замовлення: