Приймальний хопер bEST 100 літрів

8,214.11

Опис

Приймальний хопер bEST об’ємом 100 літрів з кріпленням троса антинасісту (1022-02) – для лінії годування на вашій птахофермі. Об’єм 100 літрів – ідеальне рішення для ефективного зберігання та розподілу кормів на вашій птахофермі. Цей хопер оснащений кріпленням для троса антинасісту, що забезпечує безпеку та стабільність в процесі годування. Основні переваги:
  1. Великий об’єм: З об’ємом 100 літрів, цей хопер дозволяє зберігати велику кількість корму, що зменшує необхідність частого поповнення.
  2. Кріплення троса антинасісту: Забезпечте додаткову безпеку для вашої птиці завдяки кріпленню троса антинасісту..
  3. Міцність та довговічність: bEST відомий своєю якістю, і цей хопер не виняток. Він створений з використанням міцних матеріалів, що забезпечують довгий термін служби.
  4. Зручний доступ: Легкий доступ до кормів і зручне обслуговування дозволяють ефективно управляти годуванням ваших птахів.
Приймальний хопер bEST 100 літрів із кріпленням троса антинасісту – надійний і практичний компонент вашої системи годування на птахофермі. Забезпечте своєму птаху доступ до необхідних кормів у безпечних та ефективних умовах.