Особливості припливної вентиляції в птахівництві – переваги припливних клапанів German

Припливна вентиляція в птахівництві: як облаштувати?
Припливна вентиляція – ідеальний варіант для невеликих приміщень, площа яких не перевищує 10-12 квадратів. Її монтаж можливий у будь-яку пору року, а порядок збирання виглядає наступним чином:- Проектування. Перед тим, як зробити вентиляцію, необхідно продумати всі деталі: вибрати місце виходу труб, визначитися з розмірами (з урахуванням площі та інших особливостей побудови).
- Підготовка матеріалів. Потрібні дві труби довжиною по 2 м круглого перерізу на 10-20 см і два коліна. Крім того, буде потрібен утеплювач, дві вентиляційні решітки, дефлектор, монтажна піна і будь-яке кріплення для труб.
- Підготовка інструментів. Набір інструментів відрізнятиметься залежно від матеріалу стін та даху, місць, де необхідно буде проробити отвори для труб. Самі труби можуть бути металевими чи пластиковими.
- Отвір під трубу роблять під стелею (на 15 см нижче) у районі сідала. Труба з коліном виводиться на висоту 120-150 см над покрівлею, на верхівку ставиться дефлектор. Якщо не планується утеплення труби, в коліні на вулиці роблять отвір 5 мм, через який стікатиме конденсат. Для фіксації труби азвичай використовують хомути, підвіси для гіпсокартону. Робиться одна точка кріплення до даху, але можна доповнити її однією-двома точками на стіні.
- Припливну трубу поміщають на протилежній стіні не нижче 30 см від підлоги. При цьому різниця висот між витяжним і припливним отвором не повинна бути меншою за 0,5 м. Якщо дах двосхилий, труба не повинна бути вищою за козирок. Якщо дах плоский (з ухилом), то між козирком та трубою має зберігатися відстань 30-40 см. Далі встановлюють захист від засмічення та опадів. Із зовнішнього боку на оголовках труб встановлюють дефлектори, всередині – решітки вентиляції.