Промислові теплогенератори

Підтримувати комфортну температуру восени та взимку у приміщеннях неможливо без опалення. І якщо установка опалювальних котлів добре зарекомендувала себе для житлових приміщень, у промислових масштабах вона не завжди ефективна. Практика показує, що найбільш доступним та раціональним способом опалення сільськогосподарських складів, тваринницьких господарств та птахоферм є промислові теплогенератори.

Принцип роботи теплогенератора

Промислові теплові генератори є опалювальним обладнанням, покликаним забезпечити оптимальну температуру та економічно витрачати енергоносії. Це повністю автономні джерела тепла, які працюють за рахунок нагрівання теплоносія.

Найбільш поширені промислові теплогенератори газові та дизельні. Устаткування складається з вентилятора, повітроводу, пальника, камери згоряння та теплообмінника.

Спалювання палива здійснюється безпосередньо в камері згоряння, пальник підтримує безперебійність цього процесу. Теплообмінник забезпечує підтримку заданої температури. Вентилятор та повітропровід відповідають за нагнітання повітря в камеру згоряння та подальшу його доставку до приміщення.

Сфери використання

Промислові теплові гармати призначені для використання у різних приміщеннях:

  • пташники та птахофабрики;
  • склади та ангари;
  • виробничі цехи та гаражі;
  • свиноферми та корівники;
  • теплиці.

Чому промислові теплогенератори – це вигідно

На відміну від побутового обладнання промислові теплові генератори розраховані на роботу в агресивних умовах. Вони ідеально підходять для пташників, приміщень, де є тварини. Серед інших переваг слід виділити:

  1. Довгий період експлуатації – завдяки міцному оцинкованому корпусу.
  2. Високий ступінь безпеки – присутні датчики від перегріву та сигналізація, що вимикає обладнання у разі аварії.
  3. Можливість віддаленого керування – підключається до системи керування мікрокліматом, автоматично вимикається після досягнення певної температури та рівня вологості.
  4. Автономність – система працює на доступному паливі (дизель чи газ).
  5. Повністю автоматична свічка запалювання.

Так як подібні пристрої використовують повітря як теплоносій, їхня робота економічно вигідна. Промисловий теплогенератор здатний швидко обігріти приміщення, буквально за 20-30 хвилин. Газові пристрої відрізняються бездимним згорянням і повною відсутністю неприємних запахів. У дизельних генераторах передбачено системи відведення вихлопних газів.

Ще один аргумент на користь покупки такого приладу – ККД, що прагне 100%. Витрата палива у таких моделей невисока, а завдяки термостатам можна регулювати температуру в приміщенні.

Шукаєте вигідне рішення для опалення приміщення? У компанії «Вентура» можна вигідно купити промислові дизельні та газові теплогенератори. Широкий асортимент дозволить підібрати відповідне рішення для обігріву приміщень будь-якої площі та призначення.

Відображаються усі з 5 результатів