Вентиляція для курей-несучок

Для забезпечення сприятливих умов в пташниках компанія ПП «Вентура» пропонує – вентиляція для курей-несучок. Вона забезпечить комфорт птиці та підвищення продуктивності.

Вентиляція в пташнику є важливим фактором для створення оптимального мікроклімату для курей-несучок. Її головна мета полягає в збалансуванні температури та вологості шляхом видалення зайвої вологи та тепла, що виділяється несучками, а також шкідливих газів, таких як аміак, вуглекислий газ і сірководень, та забезпечення оптимального рівня кисню в приміщенні.

Наслідки поганої вентиляції в курнику

У сучасних пташниках, які часто переповнені, потрібно постійно оновлювати великий обсяг повітря без створення протягів. Крім того, слід забезпечити безпечні умови для курчат у разі відключення електроенергії або виникнення несправностей, та сприятливі умови для несучок, щоб збільшити показники продуктивності.

Герметичність приміщення є ключовим фактором для всіх систем вентиляції пташників. Тому під час реконструкції пташників радянського типу з метою встановлення іноземного обладнання особлива увага приділяється питанню герметизації.

Якщо не подбати про ефективну вентиляцію, наслідки можуть бути негативними:

  1. Розвиток респіраторних захворювань через накопичення у приміщенні аміаку та інших шкідливих газів.
  2. Підвищена вологість, що загрожує розвитком грибкових захворювань у курей.
  3. Занадто висока температура в курнику і як наслідок – перегрів птиці.
  4. Зниження продуктивності через брак свіжого повітря та несприятливі умови.
  5. Розвиток неприємного запаху, шкідливого для навколишнього середовища.

Результат усіх цих факторів – зниження поголів’я через високу смертність і зменшення несучості. Тому важливо відразу подбати про оптимальні умови для життя та продуктивності несучок.

Основні компоненти вентиляції для курей-несучок

  • Вентилятори: тунельні, розгінні, осьові. Перші забезпечують переміщення повітряних потоків у приміщенні, другі змішують повітряні маси та гарантують однакові параметри температури та повітря по всій площі. Осьові вентилятори необхідні для видалення з курника шкідливих газів та відпрацьованого повітря.
  • Жалюзі. Сприяють попаданню всередину свіжого повітря. Оснащені захисною сіткою, яка перешкоджає проникненню сторонніх предметів зовні, і «близькому знайомству» несучок з механізмами, що рухаються, всередині приміщення.
  • Світлозахисні панелі. Захищають від яскравого світла, яке підвищує рівень стресу птахів та негативно впливає на очі. Встановлюються на вентилятори та припливні жалюзі.
  • Вентиляційні шахти. Видаляють відпрацьоване повітря із приміщення, перешкоджають проникненню всередину опадів.

Які завдання вирішує встановлення вентиляції в пташнику

Перше та головне завдання – забезпечення свіжого повітря. Вентиляція дозволяє підтримувати необхідний рівень кисню, позбавляє надлишку вуглекислого газу, який може накопичуватися в курнику.

На додаток до цього вентиляція контролює температуру. Особливо важливо це влітку, коли надмірна спека може призвести до перегріву птиці, і взимку, коли температура падає до низьких значень. За рахунок рівномірного розподілу повітря зникають зони з різкими перепадами температур в приміщенні.

Важлива функція вентиляції – видалення вологи. Це дозволяє запобігти поширенню бактерій, грибків та інших патогенних організмів, небезпечних здоров’ю поголів’я.

При встановленні вентиляційної системи важливо подбати про безпеку птахів. Вентиляційні отвори повинні бути надійно захищені від проникнення до приміщення комах, гусениць та іншої живності. На вентиляторах повинні стояти захисні сітки, щоб запобігти пошкодженню птиці рухомими частинами механізму.

Для замовлення вентиляції для утримання курей-несучок звертайтесь до спеціалістів ПП «Вентура», ми підберемо вентиляційний комплекс, відповідно до розмірів Вашого приміщення та індивідуальних потреб.

Відображаються усі з 12 результатів